Модульні будинки

series_standart.webp
Серія Стандарт
series_comfort.webp
Серія Комфорт
series_admin.webp
Адмінбудівлі

Проєкт Маєток пропонує дві серії модульних будинків - Комфорт та Стандарт. Обидві серії призначені для постійного проживання та мають високу якість будівельних матеріалів. 

У кожній серії є одномодульний, двомодульний та трьох модульний будинок. Обидві серії мають різне внутрішнє оздоблення, наприклад, в Серії Стандарт - це фанера, яка покрита лаком, але серії також відрізняються і зовні. Серія “Комфорт”, має більш вишуканий фасад, тут ми використовуємо дерев'яний сайдинг замість профлиста. 

Площа будинків від 24,5 м2 до 80,4 м2, з можливістю збільшення розміру житла шляхом додавання нових модулів.

На сьогоднішній день, в наших проєктах, ми віддаємо перевагу модулям серії “Стандарт”, через собівартість зовнішнього оздоблення. Це дозволяє ефективно направляти фінансовий ресурс на будівництво більшої кількості якісних будинків, за рахунок спрощення зовнішнього вигляду фасаду, але не втрачаючи при цьому якість конструкції. В майбутньому власники серії “Стандарт”, зможуть “обшити” свій дім дерев’яним сайдингом замість профлиста і створити ще більш естетичну атмосферу рідного дому.

Іншою актуальною розробкою нашого проєкту є модулі громадського призначення, які можуть бути використані як адмінбудівлі, коворкінги, дитячі садочки, міні крамниці, освітні центри тощо. Ми розміщуємо на території модульного містечка такі будівлі, щоб допомогти переселенцям з соціалізацією і надати додаткові робочі місця в самому містечку.

Маєтки серії Стандарт

Серія “Стандарт” - дім, при проєктуванні якого, ми врахували всі деталі, щоб Ви почувалися як вдома.

Будинок оздоблений профлистом з полімерним покриттям. Конструкція надійно утеплена та захищена від вологи. Всі матеріали, які ми застосували у проєкті - якісні та екологічні.

Будинок підключається до всіх необхідних комунікацій - електро та водопостачання, каналізація.

Кожен будинок серії “Стандарт” має зовнішню терасу, на якій ви зможете насолоджуватись ранковою кавою, або приємно проводити час у сімейному колі.

Тип будинку

Каркасний модульний
будинок

Можливість збільшення
площі будинку

Є: від 24,5м2 до 80,4м2

Конструктив

Пересувний

Зовнішнє оздоблення

Профлист з полімерним покриттям

Внутрішнє оздоблення

Фанера, покрита
лаком

Кількість моделей в серії

Три: одномодульний, двомодульний, трьохмодульний стандарт

Стиль

Барнхаус

Поверховість

1 поверх

Тераса

1 шт

Маєтки серії Комфорт

Серія “Комфорт” - наше творіння затишку та естетичного задоволення, якого ми досягли за рахунок підбору якісних матеріалів, правильного проєктування та зовнішнього оздоблення будинку дерев’яним сайдингом. Конструкція надійно утеплена та захищена від вологи. Всі матеріали, які ми застосували у проєкті - якісні та екологічні.

Будинок підключається до всіх необхідних комунікацій - електро та водопостачання, каналізація.

Кожен будинок серії “Комфорт” має зовнішню терасу, на якій ви зможете насолоджуватись ранковою кавою, або приємно проводити час у сімейному колі.

Тип будинку

Каркасний модульний
будинок

Можливість збільшення
площі будинку

Є: від 24,5м2 до 80,4м2

Конструктив

Пересувний

Зовнішнє оздоблення

Дерев'яний сайдинг (фасадна дошка)

Внутрішнє оздоблення

Фанера, покрита
лаком

Кількість моделей в серії

Три: одномодульний, двомодульний, трьохмодульний комфорт

Стиль

Барнхаус

Поверховість

1 поверх

Тераса

1 шт

Адмінбудівлі

Однією з важливих розробок проєкту Маєток є проєктування та створення “Адмінбудівель” - модулів громадського призначення. Вони розроблені за принципом і дизайном трьохмодульного будинку Серії Комфорт.

Ми створили їх для того, щоб людям було простіше соціалізуватись на новому місці. Адмінбудівлі можуть використовуватись як коворкінг, дитячий центр, освітній центр або школа, творча студія, мінікрамниця, складські приміщення тощо.

Також, адмінбудівлі в модульному містечку для переселенців - це додаткові робочі місця, які можуть допомогти, наприклад, мамі у декреті, яка залишилась через війну без дому і чоловіка, забезпечити себе і своїх дітей, при цьому знаходячись недалеко від свого дому.

Ми сподіваємось, що таке рішення допоможе людям, які втратили все, почати життя спочатку на новому місці, соціалізуватись та повернутись до нормального життя.

Коворкінг
Коворкінг
Дитяча зала
Дитяча зала
Магазин
Магазин

Підтримайте
наш проєкт

Payment secured

MOD_MAETOKCHAT_PHOTO_ALT
Вікторія
Вітаю! Готова Вам допомогти. Напишіть мені, якщо хочете надати або отримати допомогу
Вас вітає проєкт "МАЄТОК" Благодійного фонду "Батьки для України"