Про нас

Що таке проєкт Маєток

Маєток - це проєкт благодійного фонду “Батьки для України”, який був створений одразу після повномасштабного вторгнення Росії в Україну для того, щоб допомогти українцям, які втратили все, що мали, отримати окреме, гідне житло та нормальне життя тут в Україні.

Початок повномасштабного вторгнення супроводжувався масовою окупацією та руйнуванням українських міст. Разом з тим, наша країна почала втрачати найважливішу свою складову - людей, які вимушені були виїжджати через зруйновані домівки та постійну небезпеку для життя.

Перед нами постало важливе завдання: створити умови, в яких люди не будуть виїжджати за кордон, через безвихідь, а зможуть залишитись тут, в Україні, ростити тут своїх дітей, бути поруч зі своєю сім’єю та воїнами.

Ми також розуміли, що люди, які бігли від війни втратили не лише дім, а ще й роботу. Багатьом прийшлось починати своє життя спочатку, в новому місті, де вони нікого не знали. Створюючи цей проєкт ми подумали і про це. В кожному нашому модульному містечку для ВПО є модулі соціального призначення, які можуть бути використані під дитячі садки, коворкінги або будь-які інші об’єкти соціальної інфраструктури. Це і можливість соціалізуватись, і додаткові робочі місця для людей.

Всі наші модульні міста знаходяться у межах міста, де все поруч - школи, лікарні, магазини та інша інфраструктура. Ми не тільки хочемо повернути відчуття “рідного дому” українцям, а ще і намагаємось створити умови, щоб людям було просто соціалізуватись на новому місці.

Проєктом Маєток з Вашою допомогою ми прагнемо вирішити низку гострих питань для України у воєнний та післявоєнний час, а саме:

01

Зупинити масовий виїзд сімей за кордон і дати українцям шанс будувати своє щасливе майбутнє на Батьківщині. 

02

Дати людям не тимчасовий притулок або гуртожиток, ми хочемо дати дім - місце, в яке хочеться повертатись, де почуваєш себе як вдома. 

03

Дати людям робочі місця тут в Україні, і тим самим підтримати і наших людей, і економіку.

04

Допомогти з соціалізацією на новому місці. 

05

Дати надію українцям, які поїхали ще на початку війни. Вони мають знати, що їм є куди повертатись. У них тут буде дім і майбутнє. 

120+

Волонтерів залучено

462 576

Одиниць допомоги видано

17 700

Людям ми допомогли

5 областей

України охоплює наша діяльність 

Підтримайте
наш проєкт

Payment secured

ЗМІ про нас

channel_icon.png
Сюжет ТК “11 канал”

Фонд "Батьки для України" передав допомогу дитячій лікарні Дніпра

channel_icon.png
Сюжет ТК “11 канал”

Фонд "Батьки для України" передав гуманітарну допомогу медзакладу Дніпропетровщини

Наші партнери

partner_shs_uk.webp
partner_parrents_uk.webp
home_partner_gut.webp
partner_uacaa_uk.webp
MOD_MAETOKCHAT_PHOTO_ALT
Вікторія
Вітаю! Готова Вам допомогти. Напишіть мені, якщо хочете надати або отримати допомогу
Вас вітає проєкт "МАЄТОК" Благодійного фонду "Батьки для України"